Download
Mbps
Upload
Mbps
Ping
ms
Jitter
ms
IP Address:
iphone

تست سرعت اینترنت speed test

تست سرعت اینترنت speed test   به شما سرعت آپلود و سرعت دانلود را ارائه می نماید. آپلود یا بارگذاری به فرایند انتقال اطلاعات از رایانه شما به اینترنت اشاره دارد و دانلود به معنای انتقال اطلاعات از اینترنت به رایانه شما است. به طور معمول سرعت دانلود بسیار بالاتر از سرعت آپلود می باشد. برای بیشتر کاربران سرعت دانلود بسیار مهم تر از سرعت آپلود یا بارگذاری می باشد. آزمون سرعت دانلود با انتقال یک فایل با حجم یا اندازه مشخص از یک سرور واقع در اینترنت به کامپیوتر شما صورت می پذیرد، پارمترهای طول مسیر تا سرور و مدت زمان اندازه گیری مهر تاییدی بر سرعت اینترنت شما می باشد.به طور مثال یک فایل 4 مگابایتی، در 2 ثانیه از یک اتصال 16 مگابیت بر ثانیه دانلود و ذخیره می گردد و یا همین فایل 4 مگابایتی بیش از 8 ثانیه به طول می انجامد تا از یک لینک با سرعت 4 مگابیت در ثانیه دانلود گردد. سرعت آپلود نیز از طریق بارگذاری یک فایل از کامپیوتر شما به سروری مشخص اندازه گیری می شود و با اندازه گیری زمان انجام آن سرعت آپلود شما مشخص می گردد، شرکت منتخب صنعت پارس با برخورداری از سرور های پرقدرت در کشور آلمان این امکان را فراهم نموده تا شما مشتریان و دوستان همراه توانایی سنجش سرعت اینترنت واقعی خود را داشته باشند و اندازه گیری دقیق و یکپارچه در بستر اینترنت را تجربه نمایند.

"از همراهی شما بی نهایت خرسند و سپاسگزاریم "

تست سرعت اینترنت - فیبر نوری به منازل - FTTH - speed test

  • سرعت دانلود –در واقع میزات سرعت و یا میزان پهنای باند ارائه داده شده به شما توسط ارائه دهنده سرویس جهت انتقال داده ها از سرور های موجود در شبکه جهانی به کامپیوتر و یا تلفن همراه شما می باشد، اندازه کیری شده بر حسب مگابیت در ثانیه (Mbps)
  • سرعت آپلود - پهنای باند و یا سرعت ارسال داده از کامپیوتر شما به سرورهای دیگر، برحسب مگابیت در ثانیه (Mbps)
  • جیتر ( Jitter ) به هرگونه انحراف (نوسان یا لرزش) پالس های سیگنال در فرایند انتقال سیگنال دیجیتال با فرکانس بالا اطلاق می شود. انحراف می تواند به شکل دامنه، توالی زمان یا عرض پالس سیگنال باشد.
  • پینگ ( Ping ) پینگ واحد اندازه گیری میانگین تاخیر (Latency) در میلی ثانیه می باشد. در شبکه، شما از نرخ پینگ برای انجام آزمایشات به طور منظم استفاده می نمایید و از مدت زمانی که طول خواهد کشید تا پیام های پینگ از مبدا به مقصد انتقال نمایند جهت اندازه گیری تاخیر استفاده می شود. تاخیر Latency و پینگ Ping نیز گاها با هم اشتباه گرفته می شوند و این در حالی است که پینگ یعنی سیگنال ارسال شده از دستگاه به سرور ولی، تاخیر (Latency) به مدت زمانی که طول خواهد کشید تا پینگ ارسالی به دستگاه باز گردد اشاره دارد.

"اطلاعات بیشتر در مورد پارامترهای کاربردی تست سرعت اینترنت"

  • Montakhab Sanat Pars
ipad
آموزش شبکه

*جهت هماهنگی و دریافت خدمات می توانید از طریق فرم تماس و یا تماس با بخش فروش اقدام فرمایید!

سامانه های منتخب صنعت پارس

در کنار شما و متعهد به شما